Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz!

Według Chińczyków przedpokój jest ustami domu. Od dawien dawna hol posiadał arcyważny autorytet, więc do jego aranżowania podchodzono z ogromnym pietyzmem. W XVIII wieku portugalskie rezydencje przedpokój stawiały ponad pałacowe salony – dosłownie i w przenośni. Przepastne hole lokowane na szlachetnym pietrze miały charakter reprezentacyjny, były wizytówką pałacu. Ich wnętrza zdobiły kryształowe żyrandole, lustra w bogato zdobionych ramach, perskie dywany oraz luksusowe meble najlepszego gatunku.

Idąc z duchem czasu, przedpokój wcale nie stracił swojej doniosłej roli. Niezmiennie posiada etykietę wizytówki domu, a jego efektowny wystrój równać się może z aranżacją eleganckich salonów. Stylowe ławki do przedpokoju znajdujące się w ofercie sklepu Edinos.pl już od progu zachęcają do tego, aby rozgościć się na miękkim siedzisku. Z holu wcale nie chce się wychodzić, kiedy wygoda „wodzi na pokuszenie”.

Przedpokój robi rewolucję! Zrywa ze stwierdzeniem, że ławki przeznaczone są jedynie przestrzeni ogrodu! Choć nie raz drewniane modele, zachwycające swoim wzornictwem, z tarasu mogłyby przywędrować do domu. Estetyczne walory oraz solidność litego drewna to zalety, które nigdy nie wychodzą z mody. Drewniane ławki do przedpokoju z funkcjonalnymi schowkami zaprezentują się rewelacyjnie we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim lub rustykalnym.

Od góry: Drewniana ławka ogrodowa Canat 2X; na dole: drewniana ławka ogrodowa Nuln.
Od góry: Drewniana ławka ogrodowa Canat 2X; na dole: drewniana ławka ogrodowa Nuln.

Czy wiesz,że styl glamour kocha nieoczywiste zestawienia, niebanalny szyk, a ponad wszystko uwielbia blichtr! Złoto i srebro są tu więc na porządku dziennym. Designerskie ławki do przedpokoju z błyszczącą, stalową podstawą oraz siedziskiem pokrytym luksusową tkaniną welurową to obecni ulubieńcy wnętrz w estetyce glamour. Pozostając w temacie aktualnych trendów, nie zapominaj o Classic Blue – głębokim odcieniu niebieskiego, szmaragdowej zieleni czy miętowej szarości, jako kolorów obić mebli królujących w tym sezonie.

Od góry: ławka pikowana Cante - granatowa; na dole: ławka do przedpokoju Callan - popielata.
Od góry: ławka pikowana Cante – granatowa; na dole: ławka do przedpokoju Callan – popielata.

Nowoczesne ławki do przedpokoju to istne kameleony wśród mebli. Przybierają rozmaite formy, posiadają różnorodne interpretacje. Dzięki temu są nie tylko dla Ciebie przydatnym meblem, lecz także wyjątkową ozdobą wnętrza.

Od góry: elegancka ławka tapicerowana Armis – jasnoszara; na dole:

W przedpokoju atrybuty praktyczne powinny być szczególnie przez Ciebie doceniane. Komfortowy mebel, na którym możesz przysiąść, ubierając buty, zdecydowanie ułatwią Ci tę czynność. Ławka do przedpokoju przejmie Twoją torebkę lub zakupy, kiedy na chwilę zechcesz odciążyć ręce i swobodnie zdjąć płaszcz.

Od góry: ławka z pojemnikiem Adras - biała; drewniana ławka ze schowkiem Nodia - beżowa.
Od góry: ławka z pojemnikiem Adras – biała; drewniana ławka ze schowkiem Nodia – beżowa.

Autor:#Cięty

Smok Cięty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *