Nowoczesne, estetyczne, uniwersalne, idealne do każdego wnętrza!

Zapewne jak każdy, chciałbyś, aby wnętrze Twojego domu było urządzone nowocześnie i ze smakiem. Nie powinno to być dla Ciebie trudne, jeżeli masz głowę pełnych ciekawych pomysłów i odwagę, aby je realizować. Niektórzy lubią inspirować się oryginalnymi produktami. Każdy z nas chciałby, aby jego domowa przestrzeń odpowiadała wszystkim domownikom pod każdym względem. Powinna być funkcjonalna i zaaranżowana zgodnie z trendami mody lub ponadczasowo jeśli bardziej od chwilowych trendów cenisz sobie bezpieczną klasykę.

Salon w stylu skandynawskim z meblami o czarnych frontach.


Kiedy stoisz przed arcy trudnym zadaniem aranżacji/dekoracji swojego salonu lub jadalni, pamiętaj, że są to pomieszczenia, które mają w sobie duży potencjał. Często połączone są z kuchnią i mają całkiem spory metraż. Warto, abyś się zastanowił na jakie rozwiązania się zdecydować. To tutaj spędzasz sporo czasu z rodziną i gośćmi.

Dobrym pomysłem jest stworzenie sobie wcześniej projektu, w którym każdy element będzie spójny z pozostałymi.  Pamiętaj, że ważna jest estetyka i to, aby meble, które kupujesz były łatwe w utrzymaniu czystości i praktyczne. Dla wielu osób interesującym pomysłem są transparentne krzesła czyli te o przezroczystym oparciu i siedzisku. Niezależnie od tego czy Twoja jadalnia urządzona jest w stylu retro czy raczej bliżej jej do minimalizmu i nowoczesności, transparentne krzesła mogą być świetnym rozwiązaniem.

 Przezroczyste krzesła od lewej: krzesło Theo - transparentne, przezroczyste krzesło Edwin, przezroczyste krzesło George
Od lewej: krzesło Theo – transparentne, przezroczyste krzesło Edwin, przezroczyste krzesło George

Niewidzialna funkcja przezroczystych krzeseł wzbudza sympatię i sprawia, że świetnie wpasowują się w każde wnętrze. Polubią je domownicy w każdym wieku zarówno dorośli jak i dzieci. Są wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa, które przez długie lata zachowa nienaganny wygląd. Dla każdego, kto ceni sobie uporządkowanie i harmonię takie krzesła mogą być strzałem w dziesiątkę. Zabrudzenia są łatwe do usunięcia, a interesujący design dobrze wpisuje się w aktualne trendy.

Od lewej: hoker Dizzy – transparentny, przezroczyste krzesło Alton, krzesło Lauren – transparentne

Każda jadalnia i salon to pomieszczenia o wyjątkowym potencjale. To właśnie tutaj spędzasz najwięcej czasu, jednak przezroczyste krzesła będą również idealnie nadawały się do kuchni, która stanowi osobne pomieszczenie. Jeśli tak własnie jest w Twoim domu, transparentność będzie jak najbardziej mile widziana. To mebel, który optycznie powiększy wnętrze, ponieważ nie wydaje się, aby zajmował wiele miejsca.

Autor: Cięty


 

One Comment on “Nowoczesne, estetyczne, uniwersalne, idealne do każdego wnętrza!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *