Jak wybrać lampę podłogową, która zachwyca każdego wieczoru?

Z czym kojarzy Ci się lampa podłogowa? Z dodatkowym oświetleniem? Elementem wystroju? Zbędnym dodatkiem? Bądźmy poważni – ostatnie od razu wykreślamy. Łatwo przecież wyobrazić sobie jesienno-zimowy wieczór w blasku lampy, która wspiera lub zastępuje główne oświetlenie. Ta potrafi zadbać o szczególny klimat, a jej odpowiedni rodzaj, podkreśli wystrój konkretnego pomieszczenia. Jak dobrać lampę do wnętrza? Na co zwrócić uwagę?

Lampa podłogowa w stylu glamour

Dość banałów

Lampa podłogowa potrafi odmienić niejedno wnętrze. Wystarczy odpowiednio dobrać konkretny produkt do stylu pomieszczenia, by podkreślić wyjątkowy charakter. W naszej ofercie bez problemu znajdziesz coś dla siebie i swojego domu lub mieszkania. Proponujemy zrobić tak – przejrzyj to, co mamy na naszej stronieZainspiruj się poniższymi przykładami, a wcześniej odpowiedz sobie na kilka pytań:

  • Jaki jest styl Twojego mieszkania?
  • Czy lubisz doświetlać pomieszczenie czy wolisz, gdy jest ciemniej?
  • Jaki masz plan na aranżację?

Dzięki odpowiedziom na powyższe, łatwiej dowiesz się czego szukać. Zastanów się chwilę. Wszak chodzi o to, byś czuł się dobrze we własnym wnętrzu. Ostatnia rada – nie podążaj za trendami, a za tym, z czym wewnętrznie absolutnie się zgadzasz.

Lampa podłogowa w stylu boho

Jak wybrać odpowiednią lampę?

Przede wszystkim zwróć uwagę na pozostałe umeblowanie. Żeby było jasne, lampa podłogowa wcale nie musi się w nie wpasowywać. Jeśli lubisz przełamywanie schematów – nic nie stoi na przeszkodzie, by ta była zupełnie inna, niż reszta. Nikt przecież nie powiedział, że coś do czegoś innego nie pasuje. To Twoje mieszkanie i Ty decydujesz o tym, co i gdzie ma stanąć.  Nie bacząc na opinie innych, można stworzyć coś zupełnie oryginalnego, co spodoba się temu, komu ma się to podobać.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dopasowywać lampę do charakteru pomieszczenia. Jeśli lubujesz się w minimalistycznych, lecz dużych, wysokich wnętrzach, wyobraź sobie jak w Twoim pokoju może wyglądać lampa z gatunku tych industrialnych. Ta nie tylko doświetli to, na czym zależy domownikom, ale będzie jednym z głównych punktów programu pt. „Oprowadzenie po mieszkaniu przybyłych Gości”. Doskonałe połączenie funkcjonalności oraz nietuzinkowego wyglądu idealnie wpasuje się w industrialne klimaty.

Elegancka lampa podłogowa

Dla miłośników klasycznych wnętrz też się coś znajdzie. Idealnym uzupełnieniem dla pomieszczeń, gdzie dominuje uporządkowanie formy będą tradycyjne warianty, w tym również te, które stoją na trzech nogach. Dbałość o detale uwidoczniona w niejednym produkcie, pozwala mieć nadzieję, że te ucieszą swoją funkcjonalnością nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nurt klasyczny nie pozostaje jednak osamotniony, bowiem wśród kolejnych rozwiązań nie brakuje nutek szaleństwa, pnąc ją tym samym zdecydowanie ku wyższym notom.

Ci którzy lubią światło, z pewnością nie przejdą obojętnie wobec kolejnej propozycji. Wśród szerokiego wyboru produktów można znaleźć również te, które posiadają kilka punktów świetlnych. Dzięki temu mogą elastycznie doświetlać to, czego aktualnie potrzebujesz. Czytasz książkę? Żaden problem! Rozwiązujesz krzyżówkę? Żaden problem! Chcesz więcej światła na ścianie, żeby robić teatr cieni? Wiesz jaka jest odpowiedź! W pełni funkcjonalne rozwiązanie, dla wszystkich, którzy potrzebują szerokich możliwości.

Lampa podłogowa w stylu glamour

Czas na więcej światła

Wybierz coś dla siebie i zawsze kieruj się tym, co Ci się aktualnie podoba. Wtedy na pewno wybierzesz najlepiej.  Pamiętaj, że to Twoje wnętrze i to od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało Twoje mieszkanie.  Nasz szeroki asortyment być może nie ułatwi Ci wyboru, ale z pewnością pomoże znaleźć tę właściwą!

Autor:#Smok Beksa

Smok Beksa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *