My już wiemy, co jest gorącym obiektem pożądania tej jesieni!

Według Wikipedii pożądanie jest to silne pragnienie czegoś lub fizyczny pociąg do kogoś. Pożądanie jest emocją związaną z działaniem układu dopaminergicznego, oraz ma wiele postaci i motywacji, może być także natchnieniem.

To właśnie takie pożądanie każe Ci – czasami za wszelką cenę, lekceważąc normy, obyczaje lub zasoby portfela, aby posiąść/ zakupić upragniony przedmiot wbrew zdrowemu rozsądkowi i wszelkim merytorycznym argumentom.

Jako że, nastała pora roku, sprzyjająca spędzaniu długich wieczorów na przyjemnym lenistwie w domu, obowiązkowym elementem każdego modnego wnętrza staje się praktyczna oraz superkomfortowa sofa. Salon, pokój dzienny, gościnny bądź gabinet – wszędzie gdzie zamarzysz możesz umieścić swoją pożądaną sofę , aby móc rozkoszować się słodkim lenistwem i błogim jesiennym relaksem.

Jeżeli jesteś zwolennikiem luksusu oraz najwyższego komfortu powinieneś sprawdzić ofertę internetowego sklepu meblowego Edinos.pl. W ofercie sklepu znajdziesz modele o różnym designie, wyjątkowej formie oraz rozmaitej fakturze. Idealne do wnętrz w jakże modnych stylach, skandynawskim, boho, nowoczesnym, industrialnym lub klasycznym.

Nowoczesna jasna sofa Alvena 2F – kremowy szary.


Zacznę od początku i postaram się sprytnie wyjaśnić czym jest omawiamy efekt pożądania tej jesieni? Idealna sofa powinna być przede wszystkim komfortowa, wygodna, jak i funkcjonalna. Powinna pasować formą i kolorystyką do całego wnętrza, a dzięki temu być chętnie wykorzystywana przez wszystkich domowników i gości. Perfekcyjna sofa swymi kształtami powinna zachęcać do zatopienia się w niej na moment, w jej miękkim wypełnieniu.

Od góry: sofa narożna Corintia 4T – brązowa, na dole: 3- osobowa sofa Lavinia 3L – ciemno szara

Wybierając kolor swojej sofy idealnej, pamiętaj, że istnieją kolory uniwersalne, które będą pasować niemal do każdej aranżacji, wśród nich możemy wymienić beż, szarość oraz biel. Są też takie, które od razu utożsamia się z konkretnymi typami urządzania wnętrz np. turkus i grafit kojarzymy ze stylem skandynawskim, mocną czerwień ze stylem nowoczesnym, antracyt ze stylem eleganckim a ciepłe brązy i beże ze stylem włoskim. Musisz się dokładnie zastanowić jaka: jasna czy ciemna sofa będzie najlepiej korespondowała z Twoim wnętrzem. Pamiętaj, że zawsze możesz urozmaicić jej wygląd stylowymi, kontrastowymi dodatkami – pledami i poduszkami – które nadadzą jej indywidualnego charakteru. Jeżeli pragniesz dodać wnętrzu koloru i ożywić je wbrew temu co się dzieje na zewnątrz, powinieneś zdecydować się na sofę w intensywnym kolorze.

Od góry: 2- osobowa sofa Eureka 2Y: na dole: rozkładana sofa Kallisto 2K – niebieska.

Pamiętaj, że rozmiar Twojej idealnej sofy uwarunkowany jest od wielkości pomieszczenia, w którym zamierzasz ją umieścić, a także od ilości osób, które będą na co dzień z niej korzystać. Świetnym rozwiązaniem do małych salonów lub sypialni będą mniejsze sofy dwuosobowe. W dużych wnętrzach masz zdecydowanie większe pole manewru. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś w jednym pomieszczeniu ustawił nawet dwie sofy – np. jedną dwuosobową, drugą trzyosobową. Możliwości masz wiele. W kawalerkach natomiast idealnie sprawdzą się rozkładane sofy, które z łatwością rozłożysz w razie nagłej wizyty niespodziewanych gości. Postaraj się, aby zakup sofy zawsze został poprzedzony dokładnymi pomiarami wnętrza w którym ma ona być umieszczona.

Od góry: rozkładana sofa Marona – szara; na dole, po lewej: 2 – osobowa sofa Mefir ze sztucznej skóry – czarna, romantyczna mała sofa Edme – szara.

Bez względu na to czy chcesz zaaranżować klasyczne czy też nowoczesne wnętrze, idealnie dobrana sofa może znakomicie podkreślić urok Twojego wnętrza. Sofa w Twoim mieszkaniu może posłużyć nie tylko jako mebel wypoczynkowy w strefie komfortu, może też dzięki funkcji spania zapewnić dodatkowe miejsce do noclegu. Możliwości jest naprawdę wiele. Tej jesieni pożądanie niech weźmie górę nad zdrowym rozsądkiem!

Autor: #Beksa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *