Jak wygląda sypialnia gwiazdy rocka?

Alkohol płynący strumieniami , gorące fanki i impreza od rana do świtu. Z tym zapewne kojarzą Ci się życie gwiazdy muzyki rockowej. Zapewne myślisz sobie, że życie gwiazdy rocka to jedna wielka impreza w barach lub klubach? Czy pora nocna to jej naturalne środowisko? Czy normalnie funkcjonuje ona podczas dnia? Czy w ogóle śpi? A jak śpi, to gdzie? Byle gdzie? Czy gwiazda rocka w ogóle sypia?

Wbrew pozorom gwiazda rocka to też człowiek ( nie zombie, nie wampir) i również jak zwykły śmiertelnik musi zaznać snu i odpoczynku. Czasami wręcz musi zregenerować/odespać męczące trasy, próby, koncerty, występy i dlatego sen to bardzo ważna czynność ( poza muzyką oczywiście!)

Zastanawiasz się jak wygląda taka właśnie strefa relaksu gwiazdy rocka? Cóż, wbrew pozorom sypialnia gwiazdy rock niczym nie różni się od sypialni zwykłego śmiertelnika. Zapewne posiada wygodne i komfortowe łóżko i inne dodatki niezbędne w idealnej alkowie.

Łóżko tapicerowane Sandis – białe

Łózko gwiazdy rocka również musi posiadać stabilne i wygodne wysokie oparcie, które w zależności pod jej upodobań i stylu może być skórzane, tapicerowane, materiałowe bądź drewniane. Może być niskie lub wysokie, wszystko w zależności od tego jaki typ łóżka gwiazda rocka preferuje.

Od góry łóżko z pojemnikiem na pościel Luxor 2X; na dole: łóżko tapicerowane Dizer – popiel

Jeżeli w tym miejscu wspominam o wygodzie łóżka, to warto abyś wiedział, że główną rolę w zapewnieniu odpowiedniego komfortu spania ma oczywiście dobrze dobrany materac. Internetowy sklep meblowy Edinos.pl oferuje wiele komfortowych i bezpiecznie wykonanych materaców. Znajdziesz w nim zarówno materace piankowe jak i sprężynowe, w różnych rozmiarach.

Z racji tego, że gwiazda rocka często sypia poza domem ( trasy koncertowe, eventy, nagrania, itp) zmuszona jest ona korzystać z dobrodziejstw hotelów i często kierując się pozytywnymi doświadczeniami wybiera do swojej prywatnej sypialni łózko hotelowe. Łóżko hotelowe to nie inaczej, a potoczna nazwa łóżka kontynentalnego – niezwykle dużego i praktycznego łózka. Warto, abyś wiedział, że cechą charakterystyczną tego typu łóżka jest jego wysokość. Powierzchnia spania ma ok. 65 cm wysokości od podłogi, co ułatwia komfortowe siadanie i wstawanie zmęczonej nocnymi występami gwieździe. Dodatkową zaletą mającą bardzo istotne znaczenie dla strun głowowych wspomnianej gwiazdy jest to, że śpiąc na określonej wysokości od podłogi ( znacznie wyższej od typowych łóżek) nasza gwiazda nie ma styczności z pyłkami kurzu podczas snu, które mogą podrażniać jej śluzówkę, powodować uczucie suchości w gardle, a tego nasza gwiazda powinna się stanowczo wystrzegać!

Łóżko kontynentalne Miami 140 X 200

Aranżując alkowę gwieździe rocka warto pamiętać o niezwykle przydatnych szafkach nocnych. Niby nie pozorne, małe, gdzieś z boku łóżka, ale niezwykle funkcjonalne i użyteczne. Szklanka wody, ulubiona lektura, kartka papieru z długopisem ( na wypadek nieoczekiwanej weny twórczej) lub środki nasenne (gdyby gwiazda wróciła z innej strefy czasowej i miała problem z zaśnięciem!), wszystko to, co musi być „pod ręką” w czasie spokojnego wypoczynku.

Szafka nocna Irina – dąb artisan

Zapamiętaj sobie, że niewyspana gwiazda to również gwiazda bez weny twórczej, często osoba kapryśna i wiecznie zmęczona, tak więc zapewnienie jej odpowiedniej strefy komfortu i odpoczynku jest niezwykle ważne!

Autor: #Cięty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *