Mały kawałek raju i przydatne pomieszczenie w jednym.

Czyż nie jest tak, że jednym z twoich największych pragnień jest marzenie o własnej, choćby najmniejszej, garderobie? Miejscu, w którym wreszcie będziesz mógł wygodnie przechowywać wszystkie ubrania, obuwie i odzież wierzchnią bez zagracania nimi szafy. Bo przecież latem też musisz gdzieś trzymać zimowe kurtki, ciepłe kozaczki i grube szale! Nie ma potrzeby by bez sensu zabierały przestrzeń na wieszaku w korytarzu czy na półkach w szafie, która stoi w Twojej sypialni. Tam powinny znajdować się tylko rzeczy potrzebne Ci akurat pod ręką! Cała reszta niech ma swoje miejsce w wymarzonej garderobie, do której zawsze możesz zajrzeć, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba..

Garderoba dwudrzwiowa z lustrem Ragnar - dąb sonoma
Garderoba dwudrzwiowa z lustrem Ragnar – dąb sonoma

Dobrze urządzona garderoba to mały skrawek raju dla każdej kobiety i przydatne pomieszczenie dla każdego mężczyzny. Tylko że, garderoba sama w sobie jest ledwie połową sukcesu! Nie wystarczy, że wygospodarujesz na nią jedno z dostępnych pomieszczeń, by zadowolenie zalało Cię gorącą falą euforii. Musisz jeszcze to miejsce odpowiednio urządzić. Jak więc się do tego zabrać, abyś odpowiednio zaaranżował swoją garderobę? To bardzo proste. Potrzebne będą regały i półki do organizacji przestrzeni, którą sobie wymarzyłeś. Pomogą Ci one poukładać to, co wcześniej musiało cisnąć się razem na wieszakach oraz w do oporu zapełnionych szufladach. Odpowiednia ich ilość i rozmiary pozwolą wreszcie wszystko posegregować, oddzielić. Łatwiej będzie znaleźć to, czego akurat potrzebujesz w danym momencie.

Regał na odzież Maleo 3X - wenge, garderoba Olia - biała


Od lewej: Regał na odzież Maleo 3X – wenge, garderoba Olia – biała

Dobrze. Ale co dalej? Jak dobrać odpowiednie regały i półki? Jak sobie to trudne zadanie ułatwić?

Z pomocą przychodzi sklep internetowy Edinos.pl. Znajdziesz tam solidne, funkcjonalne i precyzyjnie wykonane meble do garderoby. Najnowsze modele wykonane z najlepszej jakości materiałów w najrozmaitszych kształtach, kolorach i formach. Regały oraz półki o różnej wielkości, dzięki którym wreszcie zdołasz poskromić swoją pokaźną kolekcję ubrań. Niezależnie od tego jak bardzo jest liczna. Choćby Twoja garderoba sama w sobie była niewielka, to dzięki właściwie dopasowanym meblom zdołasz odpowiednio tę przestrzeń wykorzystać i zaaranżować.

Od lewej: Regał na ubrania Maleo 4X – biały, regał Lines 7X – biały

Wszystko zależy od Ciebie czy wybierzesz klasyczne modele regałów oraz półek, lub te pasujące do najnowszych trendów. Niebanalna stylistyka, szeroka gama kolorów – tylko Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądała Twoja wymarzona garderoba.

Autor: #Beksa

Smok Beksa


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *